Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Zespół Biostudio

 Jakość i kompleksowość usług to wynik pracy całego zespołu współpracujących ze sobą specjalistów.

 
MEDYCYNA ESTETYCZNA
…………………………………………………………………………………….
Dr Beata Pawlik-Stopińska - Lekarz dermatolog, specjalizuje się w dermatologii estetycznej. Odbyła kursy laseroterapii w Madrycie, Norymberdze, Florencji oraz uczestniczy w corocznych Kongresach Dermatologii Estetycznej w Paryżu i Monako. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych (członek-założyciel),  organizując seminaria oraz prowadząc kursy dla lekarzy. Była również aktywnym członkiem Towarzystwa Mezoterapii. Za swój największy sukces zawodowy uważa stworzenie kompleksu MEDISPA, jakim jest Biostudio, ze świetnie wykształconym personelem.
Z zamiłowania do piękna i z solidnym wykształceniem medycznym, popartym wieloletnim doświadczeniem, jest od wielu lat siłą napędową tego miejsca, realizując tym samym swoje pasje i marzenia.
 

W 2012 uzyskała międzynarodowy certyfikat z medycyny Anti-Aging wydany przez World Society of Anti-Aging Medicine. 

 

 
Dr Joanna Wiśniewska Goryń -chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej. Studiowała medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Dusseldorfie. Ukończyła dwuletnie studnia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej. Od 10 lat pracuje w szpitalu MSWiA w Warszawie w oddziale Chirurgii Plastycznej. Specjalizuje się w chirurgii piersi i prowadzi Poradnię Chorób Piersi. 
 
LEKARZE SPECJALIŚCI
…………………………………………………………………………………….

Dr nauk med. Marek Stopiński - Specjalista chorób wewnętrznych, nefrolog. Jest ordynatorem oddziału wewnętrznego i stacji dializ w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Był Dyrektorem Szpitala Zachodniego, który współtworzył w fazie budowy aż do jego otwarcia. Wcześniej zmodernizował szpital w Milanówku i ukształtował specjalistyczny zespół lekarsko- pielęgniarski. Przez 10 lat był asystentem w Klinice Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej w Warszawie. Jest członkiem Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Dializ i Transplantacji.

 

Od 18 lat  prowadzi w Biostudio specjalistyczny gabinet lekarski z zakresu interny i nefrologii.
 

Dr Tomasz Goryń- Specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, chirurg onkolog. Studiował medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Mediolanie. Specjalizację z chirurgii ogólnej uzyskał w 2011 r., a specjalizację z chirurgii onkologicznej uzyskał pod kierownictwem prof. Piotra Rutkowskiego. Pracuje w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich Kości i Czerniaków Centrum Onkologii w Warszawie. 
 

 FRYZJERSTWO
…………………………………………………………………………………….
Majka Łomża – W Biostudio od 1996 roku. Praca to jej największa pasja. Interesuje się modą fryzjerską. Odbyła szereg szkoleń i kursów z zakresu fryzjerstwa. Regularnie bywa na pokazach najnowszych kolekcji Loreal Professional. Uważa, że jej największy sukces zawodowy to lojalność klientów, którzy korzystają z jej usług od wielu lat.
 
Elwira Dybicz – W Biostudio pracuje od 1996 lat jako fryzjerka, makijażystka. Odbyła liczne kursy i szkolenia zawodowe dotyczące m. in.: strzyżenia, stylingu i pielęgnacji, koloryzacji, przedłużania włosów oraz rzęs, makijażu. Ukończyła kurs trychologiczny, zajmuje się badaniem struktury i kondycji włosów oraz skóry.
 
Agnieszka Janiszewska – do zespołu Biostudio dołączyła w 2009 roku. Jest wspaniałą fryzjerką z bardzo długim stażem zawodowym. Brała udział w kursach z zakresu strzyżenia, stylingu i koloryzacji.
 
KOSMETYKA
…………………………………………………………………………………….
Joanna Bosek – Dyplomowana kosmetyczka o wszechstronnych umiejętnościach. W Biostudio pracuje od 1996 roku. Odbyła szkolenia z zakresu wizażu, makijażu zwykłego oraz permanentnego. Stała współpraca z dermatologiem pozwala jej na wykonywanie zabiegów leczniczych u pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi.
 
Śnieżyna Michalska – Kosmetyczka, stylistka i wizażystka. Przez wiele lat była związana z gabinetem Dior'a w Warszawie, gdzie  słynęła z pięknych makijaży i zawsze perfekcyjnie dobranych kolorów. Uwielbia wykonywać wszystkie zabiegi z dziedziny wellness i Day - SPA.  Uczestniczyła w szkoleniach firm, które są prekursorami welness: Selvert Thermal, Algotherm i Comfort Zone.
 
MASAŻ
…………………………………………………………………………………….
Ewa Drabik – Uzyskała wykształcenie w zakresie kosmetyki i rehabilitacji. Odbyła kursy masażu leczniczego oraz ukończyła kurs II stopnia medycyny niekonwencjonalnej. Ma 30-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Austrii i Polsce.
 
Sławomir Kalbarczyk – rehabilitant-fizykoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Jego specjalnością są różne techniki masażu i zabiegi rehabilitacyjne u osób z bólami kręgosłupa.
 


 
 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

                       
                  


 

Powrót