Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Na Walentynki zakochaj się w terapii LINERASE!

Czy w Walentynki pragniesz olśnić swojego ukochanego spektakularnym blaskiem? Jeśli tak, nie czekaj - już teraz podaruj sobie odrobinę luksusu. Przekonaj się jak działa 3-etapowa terapia atelokolagenem LINERASE i już dziś w naszej klinice umów się na odmładzający zabieg. LINERASE w sposób naturalny zadba o Twoją skórę - zregeneruje, odbuduje, ujędrni oraz przywróci sprężystość, a Ty poczujesz się atrakcyjniejsza dla swojego partnera.

 Jak działa LINERASE?

 

Nagrodzony statuetką „Perły Dermatologii” LINERASE po raz kolejny nas zachwyca! JUŻ TERAZ DOSTĘPNY W KOMPLEKSOWEJ, 3-STOPNIOWEJ TERAPII.

 

LINERASE to innowacyjny i wyjątkowo skuteczny preparat kolagenowy, który w naturalny sposób regeneruje, zagęszcza i liftinguje skórę przywracając jej jędrność i utraconą młodość.

 

 LINERASE wykazuje wysoką skuteczność w:

- wygładzaniu zmarszczek i redukcji wiotkości skóry;

- poprawie elastyczności i sprężystości skóry;

- naturalnej bioregeneracji i odbudowie uszkodzonej skóry (leczenie rozstępów, blizn potrądzikowych).

 

Obecnie terapia LINERASE została wzbogacona o 3 nowe produkty: LINERASE Peel Off, LINERASE Restoring Mask oraz LINERASE Anti-Aging Cream, a cała procedura składa się z 3 etapów zabiegowych:

 

1.     Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE.

2.     Zabieg kolagenowy LINERASE - wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.

3.     Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się.

 

Zastosowanie pełnej terapii pozwala uzyskać jeszcze lepsze i bardziej trwałe rezultaty.

Powrót