Przejdź do treści

Bio studio

Odwiedź nasz profil na:

Wybierz język / Choose language:

Medycyna estetyczna 2018 - trendy

Co według ekspertów światowych będzie na topie w medycynie estetycznej? Oto kilka trendów, które będą dominować w dziedzinie odmładzania:

 1 PERSONALIZACJA PROCEDUR. 
Coraz większego znaczenia nabierać będą spersonalizowane procedury postępowania. Doświadczeni lekarze, zajmujący się medycyną estetyczną mają obecnie duże możliwości łączenia  dostępnych technik i preparató w taki sposób, żeby jak najbardziej dopasować się do problemów, z którymi przychodzi pacjent, a tym samym uzyskać jak najlepsze rezultaty.


2  ZAPOBIEGANIE
Osoby w wieku 20 i 30 z roku na rok lat stanowią coraz większy odsetek osób odwiedzających gabinety medycyny estetycznej i w związku z tym coraz częściej będą stosowane metody zapobiegania pojawianiu się efektów starzenia na skórze.  Nie czekamy już na pierwsze zmarszczki.


3 ROZWÓJ LIFTINGU TWARZY ZA POMOCĄ NICI LIFTINGUJACYCH
Popularnosć zabiegów za pomocą nici będzie nadal rosła. Procedury te są coraz bardziej doceniane przez pacjentów ze względu na swoja niską inwazyjność, świetne efekty, wydłużoną trwałość, przy jednoczesnym pobudzaniu produkcji kolagenu  w skórze.


4 WZROST POPULARNOŚCI NIECHIRURGICZNYCH METOD ODMŁADZANIA
Dynamiczny rozwój technologii w medycynie estetycznej powoduję, że niechirurgiczne rzeźbienie ciała, usuwanie tłuszczu czy ujędrnianie przynosi już takie rezultaty, jak metody chirurgiczne.


5 MIKROBOTOKS
Wstrzykiwanie botoksu bardziej powierzchniowo i w mniejszych ilościach zdobywa szturmem gabinety medycyny estetycznej w Europie i będzie zyskiwało na znaczeniu. metodę stosuje się w celu zmniejszenia porów, wygładzenia skóry i zmniejszenia produkcji serum.


6 AUTOODMŁADZANIE
W 2018 lekarze będą bardzo często sięgać po metody pobudzania naszych własnych organizmów do regeneracji i odwracania procesów starzenia. Procedury z wykorzystaniem komórek macierzystych, osocza bogatopłytkowego i  lipofiling – to metody, które ze względu na swoją naturalność, stają się coraz

Powrót